Belediyeler

Afyon için Vefa Vakti büyük ilgi gördü! – BELEDİYELER

[ad_1]

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Afyonkarahisar Ticaret Borsası (ATB), Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (ESOB), MÜSİAD, AFSİAD, TÜMSİAD, Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın ortaklığında “Afyon İçin Vefa Vakti” kampanyası büyük ilgi gördü.

Afyonkarahisar Belediyesi öncülüğünde işadamlarımız, sivil toplum kuruluşları ve hayırsever halkımızın katkılarıyla düzenlenen “Afyon İçin Vefa Vakti” kampanyasında toplanan 10 000in üstündeki gıda paketleri ihtiyaç sahibi ailelerimize dağıtılmaya başlandı.

HEDEFİMİZİ AŞTIK

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, kampanyaya gösterilen duyarlıktan dolayı tüm hayırseverlerimize teşekkür etti. Düzenlenen bu kampanyada hayırseverlerle ihtiyaç sahiplerini buluşturduklarını dile getiren Başkan Zeybek, “ATSO Başkanımız Hüsnü Serteser ile kampanyayı istişare ettik. İşadamlarımıza duyuru yaptık. Ticaret ve Sanayi Odamız, Ticaret Borsamız, MÜSİAD, AFSİAD, TÜMSİAD, Esnaf ve Sanatlarlar Odalar Birliğimiz ve hayırseverlerimizle beraber 10 000 gıda paketi hedeflemiştik. Hayırseverlerimiz çok duyarlı oldu.  7’den 77’ye herkes yardım etmek için gayret sarf etti. Hedefimizi aştığımızı ifade edebilirim” dedi.  

DEVLET VE MİLLET EL ELE 

Ramazan ayı öncesi ihtiyaç sahiplerine yardım paketlerinin ulaşacağını dile getiren Başkan Zeybek, şöyle konuştu; “Önümüzdeki hafta Ramazan-ı Şerif başlıyor. Ramazan ayından önce ihtiyaç sahibi yurttaşlarımıza bize emanet edilen bu gıda desteklerini ulaştıralım diyerek yola çıktık. Yardım kolileri görevlilerimiz tarafından ihtiyaç sahiplerinin evlerine giderek teslim edecekler. Emeği geçen herkese ve yardım eden hayır sahiplerimize teşekkür ediyorum.  Özellikle yardımları ile bizleri onurlandıran ve gururlandıran Anaokulu öğrencilerimize kumbaralarını bağışlayarak destek oldular. Üniversite öğrencilerimiz de harçlıklarından biriktirdiklerini dekan yardımcımız ile bizlere ulaştırdılar. Onlara da çok çok teşekkür ediyorum. Milletimizdeki bu beraberlik duygusu olduğu sürece Allah’ın izni ile sırtımız yere gelmeyecektir. Birimiz hepimiz ve hepimiz birimiz için diyoruz.”

[ad_2]
Afyon Kent Haber

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu