Eğitim

Afyon Otogarında bilet alma mücadelesi !!

Alınan karar ile Okulların tatil olmasıyla birlikte öğrenciler şehirleri boşaltıyor… Afyonkarahisar’lı öğrenciler de otogarlara adeta akın etti..

Corona virüs tedbirleri kapsamında Türkiye’deki tüm üniversitelerin tatil edilmesinin ardından otogarlarda yoğunluk yaşanmaya başlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında bakanlar ve ilgili kurumların katılımı ile gerçekleştirmiş olan Corona virüs toplantısının ardından üniversitelerin 3 hafta kesintisiz tatil edildiği açıklandı

AFYONKARAHİSAR’DA EK SEFERLER DEVREYE GİRDİ !!

Açıklamanın ardından eğitim almak için ailelerinden uzakta bulunan öğrenciler, bulundukları şehirlerdeki otobüs terminallerine adeta akın etti. Afyonkarahisar’da Otogar Otobüs firmalar ı ek seferler koyarak yoğunluğu gidermeye çalıştılar

Bilet almak için uzun kuyruklar oluşturan öğrencilerin yoğun talebine otobüs şirketlerı da bilet yetiştirmekte zorluk çekti.

Yoğunluk sebebiyle bazı şirketler, bir çok şehre ek sefer koydu. Öğrencilerin bulundukları şehirlerden gidişlerinin tüm hafta boyunca sürmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu