Siyaset

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen’den Ramazan ayı mesajı – SİYASET

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Ramazan ayının başlaması dolayısı ile bir mesaj yayınladı. Sezen mesajında, “Bu ay, yardımlaşma ve paylaşmanın arttığı, içinde bin aydan hayırlı olan Kadir Gecesini barındıran, mucizelerle dolu bir aydır” dedi. 

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, “11 ayın sultanı olan Ramazan ayı; hem dini, hem sosyal hem de kültürel hayatta önemli bir yere sahip olması dolayısı ile, aziz milletimizin derin köklerinde yatan dayanışma ve yardımlaşma ruhunun ortaya çıktığı özel bir dönemdir” dedi. 

“Mucizelerle dolu bir ay”

“Bu mübarek ayda, öğrendiğimiz sabırla küresel pandemi koronavirüs salgınına karşı da büyük bir sabır örneği göstererek el birliği ile başarı ile çıkacağımıza inancımız tamdır” diyen Sezen mesajında şu ifadelere yer verdi; “Ramazan ayı, rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı kutsal bir aydır. Mağfiret, bolluk ve bereket ayı olan bu ay, yardımlaşma ve paylaşmanın arttığı, içinde bin aydan hayırlı olan Kadir Gecesini barındıran, mucizelerle dolu bir aydır. On bir ayın sultanı Ramazan ayının milletimizin birlik ve beraberliğinin kuvvetlenmesine, tüm insanlık için bereket, sağlık, barış ve huzur getirmesini temenni eder, başta Afyonkarahisarlı hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam Âleminin Ramazan-ı Şerifini kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”


Afyon Kent Haber

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu