Belediyeler

Başkan Bozkurt’un 23 Nisan Mesajı

[ad_1]


22 Nisan 2020
Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Bozkurt mesajında”Aziz Milletimizin tarihinde eşsiz bir kahramanlık örneği olan Milli Kurtuluş Savaşımızı bizzat yürüten ve Gazilik nişanını alan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 100. yıldönümünü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlamanın gurur ve coşkusunu yaşıyoruz.

Bu yıl corona virüsü salgını nedeniyle sokaklarda, caddelerde değil evlerde kutlanacak. Saat 21.00’de herkes balkonlarda İstiklal Marşı söyleyerek, coşkuya dahil olacak.

Bizde Şuhut Belediyesi olarak Belediyemizin anons sisteminden saat 21.00 da İstiklal Marşımızı tüm hemşehrilerimizle birlikte büyük bir coşku ile okuyacağız.Ayrıca 23 nisan günü anons sisteminden çocuk şarkıları ve 23 nisan şiirleri yayınlayacağız.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı aynı zamanda, Türkiye Cumhuriyeti’nin çocuklara verdiği değerin ve güvenin göstergelerinden biridir. Cumhuriyetimizin emanetçisi olan çocuklarımıza inancımız tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Büyük Millet Meclisimizin kuruluş günü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mızı kutlar, saygı ve en derin muhabbetlerimi sunarım. Daha Nice 100 Yıllara ”dedi.

 

 

 

[ad_2]
Şuhut Belediyesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu