Afyon Haber

BAŞKANIMIZ ZEYBEK MECİDİYE MAHALLESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

BAKANIMIZ ZEYBEK MECDYE MAHALLES’N ZYARET ETT

           Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Bakanmz Mehmet Zeybek bu kez de Mecidiye Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. ehrimize çeitli yatrmlar kazandrmaya devam eden Bakanmz Zeybek, sk sk hemehrileri ile hemhal oluyor.

          Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in mahalle ziyaretine Ak Parti Milletvekilleri Ali Özkaya, brahim Yurdunuseven, Merkez lçe Bakan Ziya Cokun Karadeniz, Belediye Bakan Yardmclarmz Süleyman Karaku, Murat Öner, Mahalle Muhtar Deniz Özcan ve mahalle sakinleri elik etti. Mahalleleri ve iyerlerini tek tek ziyaret ederek vatandalarla buluan, esnaf dinleyen Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, belediye tarafndan yürütülen çalmalar da yerinde inceleyerek varsa bölgenin eksikliklerinin giderilmesi için de yerinde çözümler üretiyor.

 “HER ZAMAN SAHADAYIZ SAHADA OLMAYA DA DEVAM EDECEZ”

                Hizmetlerin hayata geçmesi için tüm ekipleriyle sahada olduklarn ve gece gündüz demeden çaltklarn belirten Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, “Vatandalarmzla ve esnaflarmzla mümkün olduunca bir araya gelerek birçok konuyu istiare ediyor, fikir alveriinde bulunuyoruz. Ziyaretlerimizde ayrca belediyelerimizin hemehrilerimiz için yapt çalmalar ile hayata geçirilecek projeleri de anlatma frsat buluyoruz. Mecidiye Mahallemizin talepleri ne ise bunlar istiare ettik, gerekeni yapmaya hazrz. Tek Gayemiz el ele vererek Afyonkarahisar’mz hak ettii yere getirmek. Biz halkmzn hizmetkâryz. Ekibime teekkür ediyorum. Söz konusu çalmalar yerinde görmek, yeni talepleri almak ve çözüme kavuturmak için de her zaman sahada olacaz. Kadim ehrimiz Afyonkarahisar’ gönül gönüle daha güzel yerlere tamaya devam edeceiz.” dedi.

“NE TALEP ETTYSEK YERNE GETRLD”

Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in taleplere annda çözüm anlay ile hareket ettiine dikkat çeken Mahalle Muhtar Deniz Özcan; “Belediye Bakanmza vekillerimize bakan yardmclarmza birim müdürlerimize çok çok teekkür ediyorum. Bakanmzdan ne talep ettiysek güler yüz ve samimiyet ile hizmetlerini yapt. Belediye ekipleri ile irtibat halindeyiz, isteklerimiz yerine getiriliyor. Bizleri ziyaret ettii için oldukça mutluyuz. Mahallem adna teekkür ediyorum.” diye konutu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu