Afyon Haber

GÜCÜMÜZÜ BAŞKANIMIZDAN ALIYORUZ

ZEYBEK BAKAN ZABITA TEKLATIYLA BRARAYA GELD

“GÜCÜMÜZÜ BAKANIMIZDAN ALIYORUZ”

           Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Zabta Haftas dolaysyla Belediyemizle görev yapan zabta tekilatyla biraraya geldi.ehrimizin huzuru, sal ve güvenlii için ilimizin dört bir yannda 195 yldr özveriyle çalan tüm zabta personelimizin Zabta Haftas’n kutlayan Zeybek Bakan; özverili çalmalarndan dolay kendilerini tebrik etti.

“GÖREN GÖZÜMÜZ, TUTAN ELMZ, YÜRÜYEN AYAIMIZSINIZ”

          Personelin zor bir görevi ifa ettiini söyleyen Bakanmz Mehmet Zeybek, “Sizler Belediyemizin gören gözü, yürüyen aya, tutan eli mesafesindesiniz. Yaptnz her türlü hareket, hizmet ve faaliyet Belediyemizin hizmet hanesine yazlyor. Görev yaptmz süre boyunca çok ükür sizlerle ilgili hiçbir ikâyet gelmedi. Bundan dolay da hepinize ayr ayr teekkür ediyorum. Kuruluunuzun 195. Yl dönümünü tebrik ediyorum” dedi.

“EMEKLERNZ ASLA NKAR EDEMEYZ”

         Bakan Zeybek öyle konutu; “Zor bir görev yapyorsunuz. Sizler Belediyemizin gören gözü, yürüyen aya, tutan eli mesafesindesiniz. Yaptnz her türlü hareket, hizmet ve faaliyet Belediyemizin hizmet hanesine yazlyor. Görev yaptmz süre boyunca çok ükür sizlerle ilgili hiçbir ikâyet gelmedi. Bundan dolay da hepinize ayr ayr teekkür ediyorum. Kuruluunuzun 195. Yl dönümünü kutluyorum. 1 Eylül itibariyle Dünya Motorkros ampiyonas devam ediyor. ki gündür alanda yaptmz ziyaretlerde katlmclar “zmir Fuarnda bile böyle bir organizasyon yok” diyorlar. Sizlerin emeklerini asla inkâr edemeyiz. Yine Ekim aynda da uluslararas boks turnuvas düzenleyeceiz. Sizlerle, emniyet ve jandarma ekiplerimizle el ele vererek uluslararas arenada Afyon’u hak ettii konuma fazlasyla getireceiz. Araplar termal turizmi çok sever. nallah bizlerde bu ampiyona süresince ehrimizin tarihi, termal ve kültürel potansiyelini konuklara tantarak ehrimizin ekonomisine ciddi katk sunacaz. Bunu baarabilirsek bizden bahtiyar olmaz” dedi.  

“BAKANIMIZA SONSUZ TEEKKÜRLER”

           Zabta Müdürü Taner Çelik ise Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’e desteklerinden dolay teekkür etti. Tekilatla gurur duyduunu söyleyen Taner Çelik; “Öncelikle bizleri varlklaryla onurlandran tekilatmza her türlü destei veren Bakanmza sonsuz teekkürlerimi sunuyorum.  Kendisine yürekten teekkür ediyorum. ehrin esenlii ve huzuru adna fedakârca mücadele veren kenetlenerek görev yapan tüm arkadalarmla gurur duyuyorum. Gücümüzü Bakanmza borçluyuz.” dedi.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu