Afyon Haber

HEYECAN VE EĞLENCE BU FESTİVALDE

HEYECAN VE ELENCE BU FESTVALDE

AFYON MOTOFEST’DE ELENCE ZRVE YAPTI

         Afyonkarahisar’n ev sahipliinde düzenlenen Dünya Motokros ampiyonas (MXGP) ve Motosiklet Festivalinde coku adeta dorua ulat.lk gün açl seremonisi ile balayan etkinliklerde ünlü sanatçlarn konserlerinin ardndan günün aydnlanmas ile birlikte festival alanna akn edenler renkli görüntülere sahne oldu. Motosiklet Festivaline gerek yurt dndan gerekse ülkemizden ve ilimizden binlerce konuk birbirinden farkl spor ve elence organizasyonlarnda gönüllerince eleniyor.

          Festivala gelen konuklar kamp alan, mini golf, canl langrt, mini atv, zipline, trmanma duvar, çocuk etkinlikleri, yine çocuklar için motosiklet eitimi, geleneksel sokak oyunlar, klasik araba – motosiklet sergisi, motosiklet gösterisi, sujeti-flyboard gösterisi gibi birçok spor etkinliinin keyfini çkaryor. 

          Afyonkarahisar Belediye Kültür ve Sosyal ler Müdürlüü tarafndan festival alanna kurulan stand da büyük ilgi görüyor. limizin tarihini, kültürünü, turizmini ve el sanatlarn festivale katlan konuklara yanstmak amacyla kurulan stand ziyaretçi aknna uruyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu