Eğitim

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Selçuklu İlkokulu Online Kodlama Yarışması Ödül Törenine Çevrim İçi Olarak Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Selçuklu İlkokulu Online Kodlama Yarışması Ödül Törenine Çevrim İçi Olarak Katıldı…

Ülkemizde mesleki ve teknik eğitiminniteliğinin artırılması,toplumda bu alandafarkındalıkoluşturulması, bualana meraklıkişilerin bahse konu alan ile ilgili eğitimlerisüresince edindikleri bilgiyi beceriyedönüştürebilen,ürün geliştirebilen,bilimseldüşünebilen,girişimci ve rekabetçibireyler olarak   yetiştirilmesi, endüstriyel veteknolojikgelişmelerintanıtılması,sergilenmesivedeneyimlerininpaylaşılmasıamacıyla 10-14/07/2021 tarihlerinde Ulusal Online Kodlama Yarışması düzenlendi.
47 İlden katılımın olduğu ve 144 öğrencinin katıldığı yarışmada Selçuklu İlkokulu öğrencimiz İsmail Mert ÇAYLI 2. olarak, madalya ve katılım belgesi almaya hak kazandı. Ayrıca yarışmada Afyonkarahisar Bahçeşehir Koleji öğrencimiz Rüzgar KORKMAZ’ a da mansiyon ödülü verildi.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN yarışmaya katılan tüm öğrencilere teşekkür ederek Öğrencimiz İsmail Mert ÇAYLI ‘yı, dereceye giren ve yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizi, idarecilerimizi ve öğretmenlerimizi başarılarından dolayı tebrik etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu