32.7 C
Afyonkarahisar
Cumartesi, Temmuz 4, 2020
reklam
Ana Sayfa Afyon Haber İnternet Medya Birliği'nden Vali Çiçek'e Hayırlı Olsun Ziyareti ! - AFYON HABER

İnternet Medya Birliği’nden Vali Çiçek’e Hayırlı Olsun Ziyareti ! – AFYON HABER

[ad_1]

23 Haziran 2020 – 22:04 – Güncelleme: 23 Haziran 2020 – 22:07

Afyonkarahisar’da İnternet Medyasından oluşan birlik, İnternet Medya Birliği Afyonkarahisar’a yeni atanan Vali Gökmen Çiçek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 
Birliğin yapmış olduğu ziyaretten ziyadesi ile memnun olan Vali Gökmen Çiçek, birlikte yer alan haber sitesi sahipleri ile tek tek tanışarak, yakından ilgilendi. Afyonkarahisar’da çok güçlü bir basın grubunun olduğunu ifade eden Vali Gökmen Çiçek, son zamanlarda İnternetin ise, daha çok zirve yaptığını ifade ederek, artık çağın ve zamanın teknoloji çağı olduğunu ifade etti.

İnternet Haberciliğinin çok güçlü ve etkin olduğunu ifadelendiren Vali Çiçek,anında habercilik anlaşı ile olayları ve hadiseleri dakikalar sonra insanlara duyurabilen en etkin mecralardan birisi olduğunu ifade etti.
 
Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’da oluşturulan bu gönül  birliğinin de Türkiye’de bir ilk olduğunu ifade ederek, İnternet medya birliğini önemsediğinin altını çizdi. Vali Çiçek, bundan böyle birlik ile her türlü konu üzerinde  çalışabileceğini ifadelendirerek, birliğe başarılar diledi.
 
Yaklaşık 40 dakika süren ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyarete İnternet Medya Birliğinden Aydemir Kurt, Soner Gürsan, İsmail Ögeday, Saadettin Ulusaoy, Yüksel Elçi, Ahmet Taşdelen, Doğancan Gürsan ve Dilek Tür katıldı. Ardından çekilen hatıra foğrafının ardından ziyaret sona erdirildi.
 

[ad_2]

Afyon Kent Haber

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En popüler

Afyon Güner Ticaret ile 7 Gün 24 Saat Güvenli Alışveriş ! – EKONOMİ

23 Haziran 2020 – 23:25 – Güncelleme: 23 Haziran 2020 – 23:28Güner Ticaret Afyonkarahisar’da 2014 yılından bu yana müşteri memnuniyetini...

23 Haziran Koronavirüs Tablosu açıklandı ! – TÜRKİYE

Sağlık Bakanlığı’nın web sitesinde yer alan “Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu”nun güncel verilerini, Bakan Koca da sosyal ağ hesabından paylaştı.  Türkiye’de son 24 saatte...

İnternet Medya Birliği’nden Vali Çiçek’e Hayırlı Olsun Ziyareti ! – AFYON HABER

23 Haziran 2020 - 22:04 - Güncelleme: 23 Haziran 2020 - 22:07 Afyonkarahisar’da İnternet Medyasından oluşan birlik,...

TÜİK açıkladı ! Afyonkarahisar En Mutlu 2.İl oldu ! – AFYON HABER

Mutluluk düzeyi en yüksek il yüzde 77,66 ile Sinop olduÜç büyükşehir olan İstanbul, Ankara ve İzmir ilk 50’den sonra listeye girdi. Sinop’u, Şehirimiz Afyonkarahisar ve...