Afyon Haber

İREM DERİCİ VE CENK EREN SAHNE ALDI

             REM DERC VE CENK EREN SAHNE ALDI

                Cumhurbakanl himayesinde ehrimizde düzenlenen Dünya Motokros ampiyonas’nn heyecan sürerken ünlü sanatçlar da sevilen arklar ile Afyonkarahisarllar coturmaya devam ediyor. MoteFest sahnesi ünlü pop sanatçs rem Derici ve Cenk Eren’i arlad.Sahneye önce rem Derici çkt. Yaklak iki saat boyunca sevilen arklarn seslendiren Derici, performans ile göz doldurdu. Derici’ye ilgi oldukça youndu, sevilen sanatçnn arklarna hep bir azdan elik edildi.

“ARTIK ELENCE ZAMANI”

       Enerjisi ve güler yüzü ile dikkat çeken rem Derici sahne öncesi yapt açklamada; “Bu yl 2. Afyonkarahisar ziyaretim, çok heyecanlym. Konserleri takip ettim, en çok ben elendireceim sahneyi, iddialym. 1 buçuk yldr kapal kaldk artk elenmenin zaman. Buraya gelenler piman olmayacak, çok enerjiyim. Bu festivalin en elenceli konseri benim konserim.” diye konutu. Derici ardndan; Cenk Eren’de Afyonkarahisar Motor Sporlar Merkezi’nde sevenleriyle buluarak arklarn seslendirdi. Ünlü sanatç Cenk Eren birbirinden farkl tarzda repertuvar ile konser alannda elenceyi dorua çkard. 

“AFYON LE BAIM ÇOK ESKLERE DAYANIYOR”

       “Afyonkarahisar’da olmay çok seviyorum. Organizasyon müthi. 4. Proje albümüm yeni çkt hem son albümlerden hem de bütün albümlerden arklar söyleyeceim. Benim hayatmda çocukluumdaki ilk tatilim Gazlgöl’dür. Bu ehir ile bam çok eskilere dayanyor. Lezzetleri ve kültürünü çok beeniyorum. Çok eleneceiz, herkese teekkür ediyorum.” dedi.

“EHTLERMZ UNUTULMADI”

         Öte yandan alanda 9 yl önce Afyonkarahisar’da meydana gelen patlama sonras hayatn kaybeden 25 ehidimiz için sayg duruunda bulunuldu. Türk bayraklar konser alannda dalgaland, sloganlar atld. Gecede Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in talimatlar ile ehrimize hediye edilen havai fiek gösterisi herkes tarafndan oldukça beenildi. Gökyüzü rengârenk klarla donatld. Çeitli aktivitelerinde yer ald etkinlik alannda katlmclar muhteem bir gece yaad.

Haberin videosu için TIKLAYIN

https://we.tl/t-0B00096cgi

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu