Afyon Haber

MOTOFEST COŞKU DORUĞA ULAŞTI

MOTOFEST COKU DORUA ULATI

             Cumhurbakanl himayelerinde Afyonkarahisar’da düzenlenen ve Dünya Motokros ampiyonas’nn (MXGP) iki ayann gerçekletirilecei, Türkiye MotoFest etkinlii kapsamnda ünlü sanatçlar Afyonkarahisarllar ile bulumaya devam ediyor.

 EYPO VE GRPN’DEN UNUTULMAZ KONSER 

            Spor ve sanatsal faaliyetlerle adndan söz ettiren Afyonkarahisar’da MotoFest heyecan sürüyor. Motofest’in üçüncü gününde sanatçlar Eypio ve Gripin sahneye çkt. Afyonkarahisar, Türk rap müzisyeni ve söz yazar Eypio ile Sevilen Pop Rock grubu Gripin’i arlad. Ünlü sanatçlar repertuvarndaki arklarn sevenleri için söyledi.

AFYON’DA HARKA BR KONSERE DAHA MZA ATILDI

          Afyonkarahisar’n ev sahipliinde düzenlenen Dünya Motokros ampiyonas’nn etkinlik etabn oluturan Motofest konserlerinde saat 20.00’de Eypio sahneye çkt. Saat 22.00’de sahneye çkan Gripin grubu ise kendine has tarz ile arklarn seslendirdi. Efsanelemi dizi ve film müzikleriyle rap tutkunlarnn gönlünde taht kuran Eypio; Umudum Kalmad, Sen, Yoksun Bamda, Gece Kararr, Gömün Beni Çukura gibi sevilen arklarn ard arkasna sralad. Sahne ile seyircilerin adeta bir bütün olduu konserde tempo bir an bile dümedi. 

Konser cokusu Eypio ardndan Gripin ile devam etti. Gripin konseri, solist Birol Namolu’nun söyledii ‘Yalnzln çaresini bulmular’ parças ile balad. Konser, ‘Naslm biliyor musun’, ‘stanbul’, ‘Ebruli’, ‘Durma yamur durma’, ‘Ak nereden nereye’, ‘Muhtemel ak’ parçalar ile sürdü.

EYPO VE GRPN AFYONLULARI COTURDU

Sanatçlarn arklarna elik eden seyirciler ise saatlerce tempo tutarak keyifli bir akam geçirdi. lginin ve katlmn youn olduu alanda adeta rap ve rock rüzgâr esti. Afyonkarahisar Motor Sporlar Merkezi’ndeki konserde arklara elik eden seyirciler hem stres att hem de elendi. Gençlerin arklara elik ettii, fotoraf ve video çektii konser Gripin grubunun yüksek performansyla geç saatlere kadar sürdü. 8 günde 15 büyük konserin verilecei etkinlik kapsamnda yarn akam Merve Özbey ve Kraç sahne alacak.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu