Afyon Haber

MOTOFEST SAHNESİNDE ALSAY VE SANLISOY RÜZGÂRI(VİDEO HABER)

MOTOFEST SAHNESNDE ALSAY VE SANLISOY RÜZGÂRI

           Dünyann en çok izlenen yarlarndan biri olan Dünya Motokros ampiyonas kapsamnda düzenlenen konserler de youn ilgi görüyor. Birbirinden ünlü sanatçlar arlayan MoteFest sahnesi bu kez de Türkiye’nin en iyi sahne showmanlerinden DJ Doukan Alsay ve Rock müzik sanatçs Ogün Sanlsoy’u arlad.

           Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in talimatlar ve destei ile ehrimiz önemli organizasyonlara ev sahiplii yapmay sürdürüyor. Dünya ampiyonasnda yar heyecan sürerken dier taraftan da ünlü sanatçlar Afyonkarahisarllar ile buluuyor. Motorsporlar merkezinde bulunan konser alannda on binler DJ Doukan Alsay’n müzikleri ve performans ile keyifli anlar yaad. Ses ve k gösterileri ile de büyüleyen DJ Doukan Alsay, Afyon MotoFest’e büyük renk katt.

           Gecenin ilerleyen saatlerinde ise Rock müzik sanatçs Ogün Sanlsoy sahne ald. Youn ilginin olduu konserde Sanlsoy, güçlü sesi ve muhteem sahne performans ile hayranlarna unutulmaz anlar yaatt. Festival konser alannda müzik ve elenceyi bir arada sunan sanatç Ogün Sanlsoy’un arklarna hep bir azdan elik edildi.

“AFYON BZE HARKA BR EV SAHPL YAPIYOR”

Sahne öncesi basn mensuplar ile buluan Ogün Sanlsoy samimi açklamalarda bulundu. Sanlsoy hayranlarna yeni albüm müjdesi vererek; “Heyecanlyz. Bu organizasyon kapsamnda Çok güzel etkinlikler ve konserler yaplyor. Sahne sras bende, var olan cokuya coku katacaz. Motor sporlarna ilgim var fakat Afyonkarahisar’da yaanan yarlar oldukça beni heyecanlandryor. Tandk sporcu arkadalarm burada, onlarla da bir araya gelme frsatm olacak. Yeni albüm çalmamz var, ilerleyen zamanda sevenlerimizle buluturacaz. Rock’n Roll’a devam. zleyen herkesi Türkiye’nin her yerinden Afyonkarahisar’a davet ediyorum. Afyonkarahisar bizlere harika bir ev sahiplii yapyor. Afyonkarahisar’a mutlaka gelin.” diye konutu. 

MotoFest sahnesi bu akam da  Mithat Körler ve Orkestras ile Retrobüs grubunu arlayacak.

HABERN VDEOSU ÇN TIKLAYINIZ…

https://we.tl/t-L2LqCLDCPI

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu