Afyon Haber

MOTOFEST´TE COŞKU DORUĞA ÇIKTI

MOTOFEST’TE COÞKU DORUÐA ÇIKTI

             Dünya Motokros Þampiyonasýnýn festival bölümünde ünlü sanatçýlar sahne almaya devam ediyor. Cumhurbaþkanlýðýmýz himayelerinde Afyonkarahisar’da düzenlenen ve Dünya Motokros Þampiyonasý’nýn (MXGP) iki ayaðýnýn gerçekleþtirileceði Türkiye MotoFest’te coþku doruða ulaþtý.

            Uluslararasý organizasyonlara ev sahipliði yapan Belediyemiz birbirinden ünlü sanatçýlarý aðýrlamaya devam ediyor. MXGP etkinlikleri kapsamýnda gerçekleþtirilen Necati ve Saykolar ile Mustafa Ceceli konserleri ile kapýlarýný Afyonkarahisarlýlar’a açan Motofest’in ikinci gününde önce Ufuk Beydemir daha sonra ise Cem Adrian sahne aldý.

           Performanslarýyla Afyonkarahisarlýlar’dan tam not alan ünlü sanatçýlar, seslendirdikleri parçalarla alaný hýnç hýnç dolduranlardan gençlerden tam not aldý.Hayranlarýna unutulmaz anlar yaþatan Ufuk Beydemir ve Cem Adrian Afyonkarahisar’da konser vermekten büyük keyif aldýklarýný söyleyerek Belediye Baþkanýmýz Mehmet Zeybek ve Türkiye Motosiklet Federasyonu’na teþekkür ettiler.Konserde selamlama konuþmasý yapan Belediye Baþkanýmýz Mehmet Zeybek, uluslararasý organizasyonlara ev sahipliði yapmanýn mutluluðunu yaþadýklarýný söyledi. Gençlerin heyecanýna ortak olan Zeybek Baþkan, Ekim ayýnda Kings Boks Þampiyonasý düzenleneceðini ifade ederek  “Hep birlikte daha fazla çalýþarak Afyon’u hak ettiði yere birlikte getireceðiz” dedi.

 

 

 

 

  

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu