Afyon Haber

NAKDİ DESTEKLER ESNAFIMIZIN HESAPLARINA YATTI

NAKD DESTEKLER ESNAFIMIZIN HESAPLARINA YATTI

         Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in talimatlar ile pandemi döneminde genelge kapsamnda faaliyetlerini durduran ve kstlanan esnaflara yönelik yaplacak olan bin TL’lik nakdi destek esnaflarmzn hesaplarna bugün itibariyle geçti.

                Pandemi döneminde zor günler geçiren kahvehane, kraathane, okul kantini, lokanta, restoran ve köftecilere verilecek bin TL’lik nakdi destek için bavurular 19 Mart Cuma günü sona ermiti. Belirlenen kriterleri yerine getiren esnafmzn hesaplarna bugün itibari ile nakdi destek paralar yatt.   

                SÖZ VERDK HESAPLARINA YATIRDIK

                Konu ile ilgili açklamada bulunan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, belediye olarak her zaman esnaf ve sanatkarn yannda olduklarn ifade etti. Pandemi döneminde zor bir süreçten geçen kahvehane, kraathane, okul kantini, lokanta, restoran ve köftecilere belediye olarak destek olduklarn ifade eden Zeybek Bakan,“Göreve geldiimiz ilk günden itibaren halkmzn ve esnafmzn yannda olduumuzun söylemitik. COVD-19 salg dolaysyla skntl bir dönem yaayan pandemi döneminde genelge kapsamnda faaliyetlerini durduran ve kstlanan esnafmza destek olmak istedik. Nakdi destek için belediyemize bavuran ve kriterleri yerine getiren esnafmzn hesaplarna bugün itibariyle paralarn yatrdk” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu