Afyon Haber

ÖĞRENCİLERİMİZİN KIRTASİYE MALZEMELERİ ZEYBEK BAŞKAN’DAN

 

 ÖRENCLERMZN KIRTASYE MALZEMELER ZEYBEK BAKAN’DAN

         Eitim alanndaki çalmalaryla örencilerin yannda olan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, bu kez de ilk etapta 450 örencimize krtasiye desteinde bulundu. Afyonkarahisar Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayyla örencilerin kalbine dokunmaya devam ediyor. Çocuklarn ihtiyaçlarna göre çantalarn içerisinde defterden, kaleme, boya kalemlerinden, kalemlik, silgi, kalemtra ve yaptrcya kadar tüm temel ihtiyaçlar yer alyor.

         çerisinde çeitli adetlerde 14 kalem krtasiye malzemesinin yer ald paketler, Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek ve Bakan Yardmcs Süleyman Karaku ve Murat Öner tarafndan örencilere takdim edildi.

        Maddi durumu yetersiz olan ailelerin tüm ihtiyaçlarn karlamaya çaltklarn belirten Zeybek Bakan, örencilere eitim hayatlarnda baarlar diledi. Bakanmz Mehmet Zeybek, “Muhtarlk ve Sosyal Hizmetler Müdürlüüne bal Yardm Birimi’ne kaytl ihtiyaç sahibi ailelerimizinçocuklarna  krtasiye desteinde bulunduk. Çocuklarmzn eitimine büyük önem veriyoruz. Çanta ve krtasiyenin yannda önümüzdeki günlerde ilk ve orta örenimde okuyan örencilere burs desteinde bulunacaz” dedi.  

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu