Eğitim

Sayın Vali Yardımcımız Nurullah KAYA ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Afyon Lisemizi Ziyaret Etti…

Sayın Vali Yardımcımız Nurullah KAYA ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Afyon Lisemizi Ziyaret Etti…

2021-2022 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle Vali Yardımcımız Nurullah KAYA,  İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve Şube Müdürümüz Murat DİKTAŞ Afyon Lisesini ziyaret ederek idareci, öğretmen ve öğrencilerimizle buluştu.
Vali Yardımcımız Nurullah Kaya ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; Sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uygun tedbirleri alan okulumuzda sınıfları ziyaret ederek öğrencilerimizle bir araya geldiler. Yeni eğitim öğretim yılının hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederek tüm öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar dilediler.
Daha sonra okul idarecileri ve öğretmenleriyle öğretmenler odasında bir araya gelen Vali Yardımcımız Nurullah KAYA ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Öğretmenlerimizle sohbet edip yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diledi. İl Müdürümüz Metin YALÇIN, okulumuzun yeni eğitim-öğretim yılı için yaptıkları hazırlıklar ve okul içerisinde Covid -19 salgınına yönelik alınan tedbirler ve hassasiyetleri için teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu