Afyon Haber

YILIN EN BÜYÜK FESTİVALİNDE COŞKU DEVAM EDİYOR

YILIN EN BÜYÜK FESTVALNDE COKU DEVAM EDYOR

        Uluslararas organizasyonlara ev sahiplii yapan Belediyemiz birbirinden ünlü sanatçlar arlamaya devam ediyor.  Cumhurbakanl himayesinde Afyonkarahisar’da düzenlenen ve Dünya Motokros ampiyonas’nn (MXGP) iki ayann gerçekletirildii Türkiye MotoFest etkinlii kapsamnda bu kez de unutulmaz, duygusal arklaryla gönüllerde taht kuran Mithat Körler ve müzik dünyasna verdikleri pozitif enerjiyle ksa zamanda isminden bahsettiren Retrobüs grubu muhteem performansa imza att.

                 Etkinliklerin yedinci gününde önce Mithat Körler, daha sonra Retrobüs grubu hayranlaryla bulutu.  Performanslaryla Afyonkarahisarllar’dan tam not alan ünlü sanatçlar, seslendirdikleri parçalarla alan hnç hnç dolduranlardan gençlerden tam not ald. Sanatçlar repertuvarndaki arklarn sevenleri için söyledi. arklara elik eden seyirciler ise saatlerce tempo tutarak keyifli bir akam geçirdi. 

Mithat Körler ve Retrobüs grubu Afyonkarahisar’da konser vermekten büyük keyif aldklarn söyleyerek Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek ve Türkiye Motosiklet Federasyonu’na teekkür ettiler.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu