Afyon Haber

ZEYBEK BAŞKAN FESTİVAL ALANINI ZİYARET ETTİ

               ZEYBEK BAKAN FESTVAL ALANINI ZYARET ETT

                Motokrosun formulas MXGP’nin ilk kez ayn haftada yaplacak iki etabnn düzenlenecei Afyonkarahisar’da Türkiye’nin entegre gençlik ve spor festivali Türkiye MotoFest balad.

                Festival, müzik ve elenceyi bir arada sunan etkinlik alanna Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Valimiz Gökmen Çiçek, Cumhuriyet Basavcs Fatih Karabacak, dare Mahkemesi Bakan Yasin Ayna, ziyarette bulundu. Bakanmz Zeybek; Motor Sporlar Merkezi’nde gündüz 40’dan fazla spor etkinlii ve aktivitesinin yapld alanda yer alan belediye ve federasyon ekiplerinin yan sra farkl tantm stantlarn da ziyaret etti. Öte yandan festival alannda mini golf oynayan protokol, golf aracna binerek tur att.  

2021’N EN BÜYÜK ETKNL “TÜRKYE MOTOFEST” BALADI

                Türkiye’nin entegre gençlik ve spor festivali Türkiye MotoFest kapsamnda akl ve zeka oyunlar, ayak dart, basketbol, canl müzik, çocuk motosiklet eitimi, çocuk yüz boyama, palyaço, dev salncak, e-spor oyunlar, ebru çalmas, ip atlama, kaligrafi, resim, masa tenisi, matrak, mini atv, mini golf, pickleball, rodeo, simülatör oyunlar, su kaya, trmanma duvar, trambolin, uzay tr, yerel el sanatlar, zipline gibi çok sayda etkinlik yaplyor. Ayrca, festival alannda yer alan markalar MXGP ve Formula 1 resmi oyunlarn deneyimleme ve MXGP ve F1 araçlarn kefetme imkanlar da bulunuyor.

TÜRKYE’NN VE DÜNYANIN LDER MARKALARI FESTVALDE

                  Avrupa’nn 2021 ylndaki en büyük etkinlii ve Türkiye’nin entegre gençlik spor festivali Türkiye MotoFest, Türkiye ve dünyann lider markalarn arlyor.Türkiye MotoFest’te bu yl Anlas, BMW Motorroad, Honda, Kymco, MOTED, Suziki, Yamaha gibi spor markalarnn yan sra; Avar Maden Sular, Danet, Levent Börek, Misli, Monster, Özerband, Redbull gibi Türkiye’nin ve dünyann önemli markalar yer alyor. Motosikletin sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik çabalar çerçevesinde AFAD, Yeilay, AKUT standlar ile Ali Kuçu Mobil Uzay Tr, Narkotik Eitim Tr, Trafik Eitim Tr bulunuyor.

 

MXGP of TURKEY ve MXGP of AFYON

                   Dünyann en çok izlenen yarlarndan biri olan Dünya Motokros ampiyonas’nn 8’inci etab MXGP of TURKEY ve 9’uncu etab MXGP of AFYON dünyada ilk kez ayn hafta içinde yaplacak. MXGP of TURKEY 4-5 Eylül’de ve MXGP of AFYON 7-8 Eylül’de “Dünyann En yi Pisti” ödüllü Afyon MotorsTporlar Merkezi’nde koulacak. Dünyann en iyi motokrosçularnn yaraca yarlar 7.3 milyar kiinin yaad 180 ülkede yaynlanyor ve ölçümlenmi 3.1 milyar izleyici tarafndan izleniyor. MXGP of TURKEY ve MXGP of AFYON yarlar Türkiye’de TRT SPOR ve TRT SPOR YILDIZ’dan canl yaynlanacak.

MXGP HEYECANI BU HAFTA BOYUNCA AFYON’DA YAANACAK!

                     T.C. Cumhurbakanl’nn himayelerinde yaplacak yar TURKSAT, Budget Motosiklet, ANLAS, Özerband, Levent Börek, Misli sponsorluunda; Motosiklet Endüstrisi Dernei (MOTED), BMW Motorroad, Doan Trend, Kymco, Honda, Yamaha, Karcher, ECC Tur, NG Hotels Afyon, Jura Hotels, Afbel Termal Hotel, Akrones Hotel, Budan Thermal Otel, DoubleTree by Hilton Afyonkarahisar, Eresin Hotels, Korel Thermal Resort, Oruçolu Thermal Resort, Özgül Termal Tatil Köyü, Yeniletiim, PowerApp, ActaMedya, Digital Services, Anadolu Prodüksiyon’un desteiyle yaplyor.

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu