Afyon Haber

ZEYBEK BAŞKAN´DAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

ZEYBEK BAKAN’DAN GEÇM OLSUN MESAJI

Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, merkez üssü Kütahya’nn Altnta ilçesinde meydana gelen Afyonkarahisar’da da hissedilen 5 büyüklüündeki depreme ilikin geçmi olsun mesaj yaynlad.

Altnta Belediye Bakan Arif Teke’yi telefonla arayan Bakanmz, geçmi olsun dileklerini ileterek her zaman yanlarnda olduklarn ifade etti.Mesajnda bölge halk ve Afyonkarahisar’l hemehrilerimize yaanan depremin ardndan geçmi olsun temennisinde bulunan Zeybek Bakan; Afyonkarahisar’n 1. Derece deprem bölgesinde olduunu hatrlatt.

“BRNC DERECEDE DEPREM BÖLGESYZ”

Bakan Zeybek öyle devam etti; “Bizler 1. derece deprem bölgesinde ikamet eden bir iliz.Bir kez daha deprem gerçei unu gösterdi ki yaplacak olan binalarn depreme dayankll daha da önem kazanyor. Bizler birinci derecede deprem bölgesinde yayoruz dediimiz zaman birileri kentsel dönüüm hadisesinde ‘yok efendim depremle bizi korkutuyor musun?’ diyorlard. Tabii depremin ne zaman geleceini, hangi iddetle geleceini hiçbirimizin kestirmesi mümkün deil, ama biz insan olarak tedbirimizi almakla mükellefiz. Rabbim ülkemizi, ehrimizi ve bölgemizi her türlü depremden afetten muhafaza eylesin” dedi.

Haberin videosu için TIKLAYIN 

https://we.tl/t-FzqDcBWipj

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu